VASAROS ATOSTOGOS LIEPOS 18-31d.!

Apie REC BalticVent

Mūsų atsakomybė – tvari ateitis

Aplinka ir kokybė

Jūsų partneris kuriant pažangius mikroklimato sprendimus ateities pastatams

Mūsų aplinkosauginis tikslas – būti partneriu kuriant pažangius, neigiamai klimato neįtakojančius sprendimus ateities pastatams. Be to, iki 2025 m. sieksime 25 % sumažinti mūsų CO2 emisiją ir gauti B aplinkosaugos klasę pagal ECO Screening Tool. Mūsų pagrindinė tiekėja Švedijos bendrovė REC Indovent AB yra sertifikuota pagal ISO 9001 ir 14001 kokybės ir aplinkosaugos standartus. Savo žiniomis, aplinkai nekenksmingais produktais ir savo paslaugomis prisidedame prie geresnių ir energiškai efektyvesnių produktų kūrimo. Ilgainiui tai reiškia, kad dalyvaujame ir prisidedame prie geresnio klimato mūsų planetoje kūrimo ir tuo labai didžiuojamės.

Trumpa įmonės istorija

Viskas prasidėjo 1912 m
REC BalticVent įkurta 2004 m. Kuriame, gaminame ir parduodame produktus vėdinimo įrenginių, vėdinimo komponentų, kaminų ir saulės elementų verslo srityse. Mūsų tikslas – pasitelkiant plačias žinias ir techninę kompetenciją sukurti klimatui išmanius sprendimus ateities pastatams. Tai daug dėmesio skiriant kokybei ir aplinkai bei ilgalaikiu, patikimu ir stabiliu savo klientų partneriu.
0
Pirmoji įmonė, kuri viską pradėjo. Švedijoje duris atvėrė Ernstrom&Co
Ernstrom&Co
0
Buvo įkurta REC Indovent AB
REC Indovent AB
0
Buvo įkurta REC BalticVent
REC BalticVent

"I have never seen a company as professional as REC. We are so lucky to have them here in our office. The air ventilation system they installed is the best one I've ever seen. I didn't think it would make such a big difference but it's amazing how much cleaner the air feels now! REC BalticVent are the best!"

Tom Jones
General Manager at ABC Office