VASAROS ATOSTOGOS LIEPOS 18-31d.!

Padarykime teigiamą poveikį kartu

Mūsų vėdinimo sistemos sukuria geresnę patalpų aplinką

Sertifikuota ateičiai
Sumažėjęs energijos suvartojimas yra papildoma nauda aplinkai. Taip pat didelį prioritetą teikiame aplinkosauginiam mąstymui, kuris daro įtaką mūsų gamybos ir transportavimo procesams. Suprantame paslaugų ir gamybos kokybės svarbą. Štai kodėl mes atitinkame tiek ISO 9001, tiek ISO 14001 kokybės standartus.

REC Indovent AB ir Švedijos dukterinės įmonės aplinkosaugos politika

Aplinkosaugos politika

Siekiame gaminti ir parduoti produktus, kurie savo funkcija mažina neigiamą poveikį aplinkai visuomenėje. Mūsų gaminiuose neturi būti aplinkai pavojingų medžiagų. Produktuose, kuriuose tokių vis dėlto galima rasti, stengiamės sumažinti jų kiekį, taip mažindami savo aplinkos poveikį. REC grupėje nuolat dirbame siekdami užkirsti kelią taršai ir sumažinti bet kokį galimą neigiamą poveikį aplinkai. Mes laikomės galiojančių įstatymų ir atitinkamų standartų, nuolat tobulindami. Rūpinimasis aplinka yra kiekvieno bendradarbio atsakomybė. Veikiame taip, kad mūsų įmonė prisidėtų prie tvaraus vystymosi ateities kartų labui. Norėdami tai gauti, mes:
 • Skatinsime visų bendradarbių išsilavinimą ir įsipareigojimą.
 • Stengsimės sumažinti eismo intensyvumą ir pritaikyti jį aplinkai.
 • Stengsimės skatinti, kad tiekėjai pritaikytų savo gaminius ir įpakavimą, kad atitiktų aplinkosaugos reikalavimus.
 • Mes kontroliuosime pardavimą ir pirkimą ekologiškų ir perdirbamų produktų naudai.
Mölndal, 2021/10/18 Claes Jäderholm | CEO

Aplinkosaugos darbai REC

Dalijimasis žiniomis

Mums, dirbantiems REC, rūpinimasis aplinka yra natūrali mūsų darbo dalis. Manome, kad svarbu dalytis žiniomis apie tai, kaip statote energiškai efektyvius pastatus; tuo pačiu sumažindami poveikį mūsų klimatui, sumažinsite savo išlaidas. Per pastaruosius kelerius metus susidomėjimas energiškai efektyviais pastatais ir pasyviaisiais namais labai išaugo. Norėdami skleisti žinias apie aplinką, mūsų bendradarbiai turi būti atsidavę ir patyrę. Mes nuolat dirbame su patobulinimais aplinkosaugos požiūriu. Bent kartą per metus visi REC dirbantys dalyvauja edukacijoje aplinkosaugos temomis. Šiuo metu tiriame, kaip pagerinti krovinių gabenimą ir verslo keliones tausojant aplinką. Didžioji dalis mūsų pardavimų personalo buvo išmokyti „ekologiško vairuoti“. Bendradarbiaujame su savo tiekėjais ir bendradarbiavimo partneriais, kad mūsų gaminiai būtų švarūs nuo abejotinų aplinkosaugos požiūriu medžiagų. Kiek įmanoma daugiau gaminių turi būti perdirbami. Nuolat didindami savo žinias apie aplinką ir prisiimdami įsipareigojimus aplinkosaugos problemoms spręsti, prisidedame prie tvaraus vystymosi.

REC Indovent AB ir Švedijos dukterinės įmonės kokybės politika

kokybės politika

Bendradarbiaudami su tiekėjais patenkiname savo klientų poreikius ir reikalavimus dėl mūsų produktų ir paslaugų kokybės ir pristatymo tikslumo. Nuolat tobulindami, aukštus aptarnavimo standartus ir sveiką, ilgalaikį pelningumą išlaikysime ir stiprinsime gerą mūsų grupės reputaciją dėl kompetencijos ir patikimumo. Kokybė yra kiekvieno bendradarbio atsakomybė. Visada elgsimės taip, kad tiek klientai, tiek tiekėjai mūsų įmonę laikytų kokybės sinonimu. Norėdami tai pasiekti, mes:
 • Patenkinsime tiek savo klientų, tiek atitinkamų suinteresuotųjų šalių poreikius.
 • Mes pasiūlysime ir tieksime produktus ir paslaugas pagal savo ir (arba) klientų specifikacijas.
 • Pristatysime laiku ir abipusiai sutartomis sąlygomis.
 • Su visais klientais elgsimės konstruktyviai, atsidavę ir paslaugiai.
 • Motyvuosime savo bendradarbius taip, kad jie jaustų dalyvavimą ir malonumą darbe.
 • Investuosime į nuolatinį bendradarbių kompetencijos tobulinimą.
 • Nuolat matuosime ir vertinsime kokybiško darbo rezultatus.
Mölndalis, 2016 m. birželio 27 d Kennethas Carlssonas Vykdantysis direktorius REC Indovent AB sudaro: REC Indovent AB, Mölndal REC Indovent AB, Linköping REC Temovex AB, Mölndal