VASAROS ATOSTOGOS LIEPOS 18-31d.!

Pristatome LegioTerm®: Cheminių medžiagų nenaudojantis sprendimas legionelių prevencijai

numatomas skaitymo laikas: 1 minute
10 balandžio, 2024

Mes džiaugiamės pristatydami LegioTerm® – naujos kartos įrenginius, kurie efektyviai šalina legionelių bakterijas iš vandens sistemų nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų ir nevykdant terminės dezinfekcijos. LegioTerm® veikia anodinės oksidacijos principu, kurio veikimui užtikrinti reikia tik nedidelio elektros energijos kiekio. Tai yra saugesnė ir efektyvesnė alternatyva tradiciniams legionelių šalinimo metodams.

Nuo 2019 m. LegioTerm® įrenginiai buvo sumontuoti daugiau nei 1000 pastatų Norvegijoje ir Švedijoje, įskaitant ligonines, slaugos namus, mokyklas, sporto sales, biurų pastatus, viešbučius ir vaikų darželius. Nekilnojamojo turto savininkai teigiamai vertina LegioTerm® veiksmingumą, patikimumą ir išlaidų taupymo privalumus.

REC BalticVent yra įsipareigojusi savo klientams teikti efektyviausius sprendimus jų vandens valymo poreikiams. Jei ieškote chemikalų nenaudojančio, efektyvaus ir patikimo būdo, kaip apsisaugoti nuo legionelių savo pastate, LegioTerm® yra idealus pasirinkimas.

Ateinančiomis savaitėmis mes pasidalinsime išsamesne informacija apie tai, kaip LegioTerm® gali būti naudingas Jūsų turtui. Mūsų ekspertų komanda visada pasirengusi suteikti individualizuotas konsultacijas ir pagalbą. Prisijunkite prie mūsų misijos kovoti su legionelėmis ir užtikrinti saugesnį vandens tiekimą visiems.

Paroda Švedijoje
Aplankykite mus parodoje Nordbygg Stokholme balandžio 26-29 dienomis. Rasite mus REC Indovent AB stende A33:40.
Daugiau
Naujos Prekes
Informacija ruošiama
Daugiau
Nauja internetinė parduotuvė
Informacija ruošiama
Daugiau